Puhutv İndir

Puhutv YükleDoğuş digital tarafından çıkarılan puhutv uygulamasıyla yüzlerce türk dizisine, filmlerine vb şeylere ulaşabilirsiniz. Akıllı telefonunuz aracılığı ilede bu uygulamayı kullanabilirsiniz aynı zaman da pc üzerinden de www.puhutv.com adresine girerekte içeriklere ulaşabilirsiniz. Uygulama ücretsiz olarak android kullanıcılarına ve bilgisayar kullanıcılarına sunulmaktadır.

Eski diziler, yeni diziler ve daha pek çok dizi puhutv’de yayınlanmaktadır. Örneğin fi dizisi, anne, kiralık aşk, behzat ç, hababam sınıfı, kemal sunal filmleri gibi insanların çok sevdiği en iyi yapıtlar sadece puhutv’de bulunuyor.

Puhutv üzerinde yayınlanan dizileri üye olmadan ve ücret ödemeden direkt izleyebilirsiniz. Mobil kullanıcılar ve bilgisayar kullanıcıları puhutv’de tam anlamıyla faydalanabilmesi için sadece interneti olması yeterlidir.

Uygulamayı S10 , Note 9 , S9 , Note 8 , S7 , S7 Edge , A9 , A8 , Plus , M20 , C9 , Pro , Note 5 , A6 , Note 4 , J8 , J7 , C7 , S6 , A8 , C8 , J6 , A7 , J4 için yükleyebilirsiniz.

Puhutv İndir

Puhutv tk sayfasından video indirmek isteyenler, indirmek istedigi video’nun linkini kopyalayarak sitede yapıştırılması gereken alana linki yapıştırıp video indirmesini başlatabilir. Ayrıca 720p veya 1080p formatın’da da indirmeler yapabilirsiniz arkadaşlar.

Puhutv üzerinde bulunan videoları yukarıda anlattığımız gibi bilgisayarınıza indirmek için ise wptr.tk/puhutv/ adresini kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın