Internet Download Manager indir

IDM dosya indirme yöneticisi

Internet Download Manager YükleInternet Download Manager ile indirme işlemlerinizi 5 katına kadar hızlandırır buda demek oluyor ki daha hızlı indirme ve çok fazla bekleme derdi yok! yarım kalan indirmeleriniz için telaş etmeyin idm ile bu bir hayal değil. Kaldığınız yerden yükleme işlemine devam edebileceğiniz gibi indirmelerinizi programlayıp istediğiniz zaman bilgisayarına indirebilirsiniz. evinizde diyelim elektriginiz gitti ve indirme işlemi yarıda kaldı! O kadar zaman bekledim ne olucak şimdi bi daha yeniden mi başlıcam diye bir sıkıntınız olmayacak.

Akıllı devam etme özelligi ile yine elektrikleriniz geldiginde devam ediceksiniz. kısacası kesintileriz bu programı engelleyemez. IDM tüm tarayıcılarla uyumludur, kolayca entegre olur ve insanların dosya indirme işlemlerinde her zaman tercih ettiği en popüler dosya indirme yöneticisi olmuştur.

Dosyalarınızı dinamik bir şekilde bağlantılara ayırarak bağlantınızın kopmamasını sağlar ve indirme işlemini başarıyla tamamlar. proxy sunucularını, ftp ve httpd gibi protokolleri destekleme özelligi mevcut, firewalleri anında aşar sıkıntı yaşamazsınız. Yapmış olduğunuz işlemlerin çerezlerini kaydeder, sunucu girişi bile yapabilir.

Internet Download Manager hangi tarayıcılarda çalışır?

Google Chrome – Mozilla Firefox – Opera – Internet Explorer – Avant Browser gibi dünyaca ünlü herkesin kullandığı tarayıcılarda kolayca çalışır ve entegre olur.

idm ana ekran

idmekrangoruntusu

Internet Download Manager IDM’nin özellikleri

* türkçe dil destegi vardır diger programlar gibi ingilizce kullanmazsınız.
* winrar veya zip dosyalarını indirmeden direkt olarak önizleme yapabilirsiniz.
* download işlemleri için ise kategorizasyon özelligi bulunur.
* IDM geliştiricileri tarafından geliştirilmiş virüs koruma özelliği ve artık Windows 8 işletim sistemlerinde’de çalışıyor idm.

Internet Download Manager 6.2.0 b5 hakkında

Lisans: Deneme
Yayımcı / Geliştirici: Tonec Inc
Dosya Boyutu: 5.7 MB
Son Sürüm: 6.2.0
Dil veya Arayüz: Türkçe
Sistem: Windows XP – Windows Vista – Windows 7 – Windows 8
Ekleyen: Assets

IDM Internet Download Manager indirmek için tıklayınız

Internet Download Manager indir” üzerine 2 düşünce

Bir cevap yazın