Facebook şifremi unuttum

facebook şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim, hesabıma erişim sağlayamıyorum ne yapacağımı hiç bilmiyorum diyenler için hemen anlatalım:

facebook’a üye olurken illa ki bir email adresi vermişsinizdir. bu email adresine şifremizi unuttuk diyeceğiz ve yeni şifre talebinde bulunacağız. bunun içinde https://www.facebook.com/login/identify?ctx=recover buraya giriş yapacağız. burada karşımıza

e-posta, telefon, kullanıcı adı veya ad ve soyadı

açılan penceredeki kutuya size yukarıda gösterdigimiz gibi bir yazı gelecek burada istenilen bilgilerden herhangi birini verebilirsiniz. bizce en sağlıklı yöntem ya telefon yada email adresidir.  denilenleri yaptıktan sonra ara butonunu kullanın böyle bir mesaj gelecektir:

şifreni nasıl yenilemek istersin?

google hesabımı kullan
Şifreni çabucak yenilemek için, henüz yapmadıysan google’a giriş yap. ( Bu seçenek gmail uzantılı mailiniz ile kayıt olduysanız çıkar şifre isteme talebinde.)

şifremi yenilemek için bana e-postayla bir bağlantı gönder
ornek@hotmail.com

bu şekilde sizin email adresiniz yazıyorsa mail adresinize yeni şifre talebinde bulunun. bulunduktan sonra facebook’dan size email gelecek bu emailin içinde facebook urlsi gelecek bu baglantı ile yeni şifrenizi girebileceksiniz.

yapamazsanız eger bir hatayla karşılaştıysanız yanıt yazın, ekibimiz size yardımcı olsun!

Facebook şifremi unuttum” üzerine 3 düşünce

Bir cevap yazın