Facebook Messenger indir

Facebook mesajlaşma programı

Facebook Messenger YükleFacebook’un hazırlayıp, piyasaya sürdüğü windows için facebook messenger ile facebook’a girmeden sohbet etmek mümkün. windows 7 kullananlar için olan facebook messenger arkadaşlarınızla daha iyi ve daha güzel bir şekilde sohbet etmeniz için sizlere sunuldu. programın arayüzü normal bir sohbet programı gibi yani karışık değil. indiren herkes dilediği gibi yükleyip, kullanmaya ücretsiz bir şekilde başlayabilir.

programda bulunan haber bandı sayesinde arkadaşlarınızın yaptığı bir çok şeyi veya begendiginiz sayfaların güncellemelerinden haberdar olabilirsiniz. facebook’da çevrimiçi olan kişileriniz ile sohbete koyulabilirsiniz.

facebook messenger nasıl kullanılır ve çalışır?

programı indirdiginiz zaman yüklemesini yapın, sonra facebook.com sayfasına giriş yapın parolanız ve mailiniz ile oturum açın. program senkronizasyon işlemini yapsın ve daha sonra facebook sayfasına girmedende direkt windows için facebook messenger programını açtığınızda otomatik olarak sizi tanımlar ve iletişimde kalmanızı sağlar, kolaylıkla sohbete başlangıç yapabilirsiniz.

facebook messenger ekran görüntüsü

Facebook Messenger Yükle

pc için facebook messenger bilgi:

Lisans: Ücretsiz
Dil Desteği: İngilizce
Sistem: Windows 7
Geliştirici: Facebook
Facebook Messenger indir: bilgisayara yüklemek için tıklayınız

Facebook Messenger indir” üzerine 5 düşünce

Bir cevap yazın