Facebook Lite indir

Facebook Lite YükleFacebook lite, mobil cihazınızla facebook’a bağlandığınız zaman internet paketinizden tasarruf etmek ve veri kaybı yaşamadan zaman geçirmek, gezinmek isterseniz android için facebook lite versiyonunu ücretsiz kullanabilirsiniz. İnsanların genel olarak mobil cihazlarında en fazla zaman geçirdiği sayfalar sosyal medya siteleridir. Ama bazı insanlar kontrolsüz bir şekilde bu sayfalarda gezindiği için ve farklı şeyler yaptığından dolayı internet paketleri’de hemen bitebiliyor. İşte adından da anlayacağın üzere facebook’un hafifletilmiş hali olan facebook lite ile bu tür bir sorunu bu uygulama sayesinde önleyebilirsiniz!

Ayrıca bu uygulamayı cep telefonunuzda kullanmaya başladığınız zaman asla facebook deneyiminizden birşey kaybetmezsiniz çünkü normal bir şekilde bağlandığınızda facebook üzerinde neler yapıyorsanız facebook lite aktif ikende yapabilirsiniz. Uygulama sadece internet paketinizi facebook sitesinde gezinirken daha az kullanmanıza yönelik tasarlanmıştır.

Eger sizde facebook’u mobil cihazınız ile sürekli ziyaret ediyorsanız ve internet paketinizi çok daha tasarruflu kullanmak isterseniz facebook lite versiyonunu deneyin. uygulamayı kullandığınızda tüm bildirimlerinizi yine her zaman ki gibi görebilir, arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Ekran görüntülerini inceleyin

facebook_litefacebook_lite_2facebook_lite_indir

Android için facebook lite 1.0.0.0.0 sürümü hakkında detaylar

Program boyut: 252 KB
Lisans: ücretsizdir
İşletim Sistemleri: Android telefon yada android tablet
Geliştirici: Facebook, Inc.
Gerekli Android Sürümü: 2.2 veya üzerinde kullanabilirsin

S10 , Note 9 , S9 , Note 8 , S7 , S7 Edge , A9 , A8 , Plus , M20 , C9 , Pro , Note 5 , A6 , Note 4 , J8 , J7 , C7 , S6 , A8 , C8 , J6 , A7 , J4 için facebook lite.

Ücretsiz İndirme:

Facebook lite 1.0.0.0.0 indir

Nokia için İndir

Facebook Lite indir” üzerine 8 düşünce

Bir cevap yazın