Facebook İndir

Mobil için facebook uygulaması

FacebookFacebook android uygulamasını indirdiğiniz zaman facebook’daki olan biten herşeyden anında haberdar olabileceğinizi biliyormusunuz? Arkadaşlarınızın fotoğraf veya anlık mesaj paylaşımlarını okuyabilirsiniz ve sizde durum, yer, beğeni vb. herşeyi yapabilirsiniz. Facebook mobil, Facebook’un resmi olarak sunduğu ve geliştirdiği bir uygulamadır ve güvenli’dir. Herkes facebook mobil uygulamasını indirip, herşeyden hızlıca haberdar olabilir, iletişim kurabilir. Arkadaşlarınızla en hızlı iletişim kurabileceğiniz bir araçtır ayrıca facebook!

Facebook’da sadece arkadaşlarınızla iletişim kurma gibi özellikler yok! Tüm dünyaya bağlanabiliyorsunuz bir yerde çünkü facebook global bir oluşum yani tüm dünya’da kullanılan ve halada popüler olan bir site’dir.

Facebook sosyal medya sitesinde neler yapabilirsiniz?

* Facebook’a bağlandığınız zaman o anki durumunuzu paylaşabilirsiniz.

* Arkadaş listesinizde ekli veya ekli olmayan kişilere mesaj gönderebilirsiniz.

* Çok yakın eski dostlarınızı facebook’da bulabilirsiniz arama bölümünden ve onlara arkadaşlık teklifi gönderebilirsiniz.

* Hoşunuza giden fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz ve Facebook’da gördüğünüz fotoğrafları beğenip arkadaşlarınızada gösterebilirsiniz duvarınızda.

* Kişisel açtığınız profilinizi düzenleyebilirsiniz ve facebook’u ücretsiz kullanabilirsiniz her zaman.

Bunlar sadece facebook’da yapabileceklerinizin bir kaçı daha pek çok özellik bulunuyor. Sohbet özelliğinde bulunan ikonlarla arkadaşlarınızla yapacağınız sohbetlere renk katabilirsiniz. Ağlayan ikon, gülen ikon vb. simgeler vardır.

Ünlü biri için yada kendi işletmeniz için facebook’da bir sayfa oluşturabilirsiniz. Bu sayfaya facebook mobil uygulaması ile bağlanabilirsiniz ve ayarları yapabilirsiniz. Sayfanızda birşeylerde paylaşabilirsiniz!

Ek özellikler ise:

Uygulamalar > arkadaşlarını bulma  > reklam oluşturma > sayfa oluşturma > kariyer olanakları >  müzik > oyunlar > konumlar ve kartlar.

Kısacası facebook ile ilgili herşeyi buraya yazarsak konu baya bir uzar o yüzden mobil uygulamayı indirin ve yerinde keşfetmeye başlayın diyoruz. 🙂

Bu uygulama android işletim sistemine hemen entegre olur ve herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ayrıca mobil uygulaması sade bir arayüze sahip olduğu gibi diğer uygulamalar gibi karışık degil aksine kolay bir arayüzü vardır. İlk defa kullanacak kişiler bile facebook mobil uygulamasını rahatlıkla kullanabilir. mobil ile bağlandığınızda mesajlar, arkadaşlık istekleri, profiliniz, arkadaş arama, etkinlikler, fotoğraflar, notlar, gruplar sekmelerinide görüntülüyebileceksiniz. Yani bilgisayarınızda nasıl web tarayıcınıza bağlandığınız andan itibaren bütün facebook özelliklerinden faydalanıyorsunuz mobil uygulamada da görebilirsiniz bunları.

Facebook hakkında bu bilgiler yeterli geldimi? eger cevabın evet ise facebook indirmeye şimdi başlayabilirsiniz, hayır gelmedi diyor isen facebook indirme sayfamızda bulunan konuları inceleyip daha sonra indirebilirsiniz.

Facebook ile ilgili yenilikler:

Yeni bir görünüm verildi ve facebook’daki arkadaşlarınızın profillerinde olan şeyleri yada diger farklı bölgelerde bulunan dosyaları vb. şeyleri parmağınızla kaydırabilirsiniz.

Yeni arama düğmesini kullanarak istediğiniz facebook sayfasında arama yapabilirsiniz.

Facebook ekran görüntüsü

Facebook Mobil İndirFacebook Mobil YükleFacebook Mobil Download

Facebook tanıtım video

Facebook android uygulaması (mobil) hakkında

Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce ve Türkçe
Gereklilik: cihaza göre değişir.
Üretici / geliştirici: Facebook
Dosya boyutu: Cihaza göre değişir.
Yaş uyarısı: Facebook’u 13 yaşından büyük kişiler kullanabilirler.
Geliştiriciye eposta gönder: android-support@fb.com
Gizlilik politikası: https://www.facebook.com/about/privacy/

BlackBerry için facebook indirmeye başlayın.
iPhone ve iPad için facebook indirmeye başlayın.
Windows phone için facebook indirmeye başlayın.

Android için indirme;

Facebook Mobil İndir Facebook indir Facebook Mobil İndir

QR kodu ile indir:

qrkodu

Facebook İndir” üzerine 54 düşünce

  1. Mira Beylice

    Ben ücretsiz facebook mobil uygulaması kullanmak istiyorum ama o kadar site gezdim bir türlü indiremedim. Buradan indirmeyi başlatabilirmiyim gerçekten facebook hakkında çok bilgiler var burada ama ben telefonuma facebook indirmek istiyorum. Google Play’de Android Uygulamaları var ama orayı tercih etmedim karışık geliyor bana lütfen yardımcı olurmusunuz sayın yönetici.

  2. Renk

    Facebook için ben gelecek sürümünü indireceğim çünkü eski sürümleri sevmiyorum hata verebiliyor ve bazı konulara bakıyorumda güvenlik sorunu olabiliyormuş o yüzden indirme yaparken dikkat ediyorum

  3. Geri izleme: Facebook Güncelleme Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın