Facebook hesap silme

Facebook hesap silFacebook hesabınızı tamamen silebilirsiniz hemde çok basit bir yolla sileceksiniz. İsterseniz hesabınızı facebook’dan kaldırabilirsiniz, istersenizde dondurabilirsiniz. her iki seçenekte facebook’da mevcuttur.

Facebook hesap silme bağlantısı: https://www.facebook.com/help/delete_account

Yukarıdaki bağlantı hesabınızın tamamen silinmesine yarar. 14 gün içinde facebook’da oturum açmaz iseniz bütün verileriniz direkt silinir yani bir daha hesabınızı geri açamazsınız. ama aynı email ile kayıt olabilirsiniz 14 gün sonrasında.

Hesabınızı geçici süreliğine dondurmak ve devre dışı bırakmak için bu bağlantıyı kullanın: https://www.facebook.com/deactivate.php

Bu bağlantı ise hesabınızın dondurulmasını yani bir nevi facebook’da arkadaşlarınızla görüşmeye ara vermek istiyorsanız geçici durdurabilirsiniz hesabı. Veri kaybı olmaz, arkadaşlarınızın arkadaşlık listesinde yine yer alırsınız, açtıgınız zaman herşeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Ayrıca facebook verilerimi hesabımı kapatmadan önce bilgisayarıma indirmek istiyorum diyorsanızda bu bağlantıyı kullanın: https://www.facebook.com/settings

Bu bağlantı ayarlar sekmesidir. buraya girdiğinizde en aşağıda facebook verilerinin kopyasını indir diye seçenek olacak buraya tıklıyorsunuz ve daha sonra arşivimi başlat dedigin andan itibaren veriler bilgisayarına indirilir. Sonra hesabını ister silersin, ister dondurursun.

Facebook hesap silme” üzerine 2 düşünce

Bir cevap yazın