Facebook Benzeri Uygulamalar

konumuzda sizler ile facebook android’e benzer uygulamaları paylaşacağız. dilediğiniz uygulamayı android işletim sistemi yüklü cep telefonunuza ya da tabletinize indirme yaparak ücretsiz kullanabilirsiniz. ayrıca paylaştığımız android uygulamalar hakkında yorumda yapabilirsiniz. buradaki uygulamaların hepsi tamamen güvenli ve kolay indirilebilinir. zaten sizler için seçtiğimiz bu uygulamalar mobil cihazlara kolay yüklenen uygulamalardır. bu yüzden kullanım konusunda zorluk çekmeyeceğinizi ümit ediyoruz.

facebook indir sayfamızdaki facebook benzeri uygulamaları şimdi inceleyin ve indirin!

facebook mobil’e benzeyen 10 adet uygulama:

1. facebook messenger

fiyat: Ücretsiz – gerekli sürüm: cihaza göre değişir – dil: türkçe – geliştirenler: facebook

facebook messenger uygulaması facebook’taki arkadaşlarınızla hızlı yoldan iletişim kurmanın en kolay ve ücretsiz yoludur. uygulamayı indirdikten sonra arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, grup konuşmasıda yapabilirsiniz. ekrana gelen bildirimleri anında görebilirsiniz ve hiç mesajıda kaçırmazsınız. aynı zamanda resim bile çekinebilirsiniz ve olduğunuz yerleri etiketleyebilirsiniz.

android için facebook messenger indirmek istiyorsanız sunduğumuz bağlantıyı kullanın.

facebook messenger indir

2. sayfa yöneticisi

boyutu: cihaza göre değişir

facebook’taki sayfa yöneticilerinin hedef kitlesiyle bağlantı kurabilmesini sağlayan uygulamadır. ayrıca sayfanızdaki hareketleride sayfa yöneticisi uygulaması ile takip edebilirsiniz. uygulamayı yükledikten sonra sayfanızın ismi ile paylaşım yapabilirsiniz, yorumlara yanıt verebilirsiniz. telefonunuzun ekranına sayfanızın kısa yolunu bile kaydedebilirsiniz.

android için sayfa yöneticisini şimdi indirin ve yükleyin, kullanmaya ücretsiz başlayın.

sayfa yöneticisi indir

3. facebook groups

facebook’taki gruplarınızı tek bir yerden görmek isterseniz facebook groups indirin. hiç dikkatiniz dağılmadan bir konu hakkında tartışma veya planlar yapın. grupta bilgi veya fotoğraf paylaşın. ayrıca ilgilendiginiz gruplarla ile ilgili gruplar bulup o gruplara katılın.

mobil cihazınıza facebook groups indirmek istiyorsanız ücretsiz aşağıdan indirme işlemini gerçekleştirin.

facebook groups indir

4. facebook at work

dil: ingilizce – türkçe – işletim sistemleri: android/android tablet – lisans: ücretsizdir

işvereniniz sizin için bir iş hesabı oluşturur ise ancak o zaman facebook at work uygulamasını kullanabilirsiniz. onun haricinde bu uygulamayı indirseniz bile kullanamazsınız! şirketler facebook at work kullanarak çalışanları ile sürekli bağlantı halinde kalabilmektedirler. bu sayede çalışanları ile irtibatta olabiliyorlar ve iş düzenini daha iyi bir şekilde yönetebiliyorlar.

sizde bir iş yeri sahibi iseniz facebook at work indirin ve ücretsiz deneyin.

facebook at work indir

5. sound clips for messenger

uygulama boyutu: cihaza göre değişir – gereken sürüm: android 4.0 veya üzeri – yapımcı: facebook şirketi

sound clips ile sesinizi duyurmaya nedersiniz? mesajlarınıza hayat katabilmek için uygulamayı mobil cihazınıza indirin ve kaydedilmiş olan sesleri, ifadeleri direkt karşı tarafa gönderin. bu sayede mesajlarınız daha eğlenceli bir hale dönüşsün.

facebook indir sitesi ile mobil için sound clips for messenger 1.1 sürümü indirmesini başlat:

sound clips for messenger indir

6. strobe for messenger

artık gif zamanı ve kendi gif’inizi strobe for messenger uygulamasıyla oluşturun, arkadaşlarınıza messenger yardımı ile gönderin. fotoğraflarınıza değişik hareketler katmak için bu uygulamayı kullanın. ücretsizdir ve mobil cihazlar için uygundur.

android için strobe for messenger yükle;

strobe for messenger indir

7. moments

arkadaşlarınızla fotoğraf çekildiyseniz ve bu fotoğrafları toplamak istiyorsanız moments android uygulamasını kullanın. buluşmalarda veya kutlamalarda çekildiğiniz fotoğraflarınız sizin için çok önem arz ediyorsa eğer moments ile hızlı bir şekilde toplayabilirsiniz. bu sayede fotoğraflarınıza kısa yoldan ulaşırsınız. uygulamanın en güzel yanı ise fotoğrafları kimden aldığınızı ve ne zaman çekildiğinizi gösteriyor olmasıdır.

android için moments indir;

moments indir

8. facebook lite

facebook’un veriyi en verimli şekilde kullanan uygulamasıdır. ayrıca tüm ağ koşullarında çalışabilen mobil uygulamalardan biri. facebook lite 1mb’dan küçük olduğu için mobil cihaza çabucak yüklenebilinmektedir. aklınıza gelebilecek tüm android telefonlarda çalışır. çok az veri kullanır. 2g ağlar için ve kararsız bağlantılar için birebirdir. arkadaşlarınızla haberleşmek artık çok kolay olacak! bu yüzden sizde facebook lite indirin ve verinizi daha az şekilde kullanın.

facebook lite android için indir;

facebook lite indir

9. facebook mentions

facebook mentions uygulamasını yalnızca tanınmış kişiler kullanabiliyor. örneğin oyuncular, gazeteciler, müzisyenler ve diğer ünlü kişiler kullanabilir. bu yüzden sizde ülkenizde tanınmış bir kişiyseniz facebook mentions kullanabilir, takipçilerinizle konuşabilirsiniz.

facebook mentions 73.0 en son sürümü indirmek için tıklayın

facebook mentions indir

10. LinkedIn

boyut: 6.7 mb – geliştiricisi: LinkedIn Corporation – dil: ingilizcedir

dünyaca ünlü ve herkes tarafından bilinen kariyer sitesi olan linkedin’in resmi android uygulamasıdır. 160 milyondan fazla iş ağına ulaşabilirsiniz ve uygulamayı kullanan kişiler ile arkadaşlık kurabilirsiniz. ayrıca arkadaş olarak eklediğiniz kişilerin işi ile ilgili tüm bilgilerede ulaşabilirsiniz. sizde kariyer sahibi biriyseniz işletim sisteminize bu güzel android uygulamasını ücretsiz indirin ve kurun, linkedin’i incelemeye başlayın.

facebook indir sitesiyle linkedin uygulamasını hemen indir

linkedin indir

Bir cevap yazın