Facebook’a kaydol

Facebook Kaydolfacebook’da hesap açmak nasıl gerçekleşiyor bunu bu konumuzda sizlere resimli bir şekilde anlatacağız. henüz facebook’a kaydolmayanlar veya nasıl yapılacağını bilmeyenler öğrensinler diye bu konuyu açmayı uygun gördük. soracağınız sorular olursa üye olmayla ilgili lütfen çekinmeden sorunuz.

öncelikle facebook.com sosyal paylaşım sitesine giriş yapın. burada karşına sağ tarafta kaydolma ekranı gelecektir. burada yazılanlar ise şöyledir;

resimli olarak gösterme:

facebookhesapac

Adın:
Soyadın:
E-posta adresin:
E-posta adresini tekrar gir:
Yeni şifre:
Doğum tarihi:
Kadın:  Erkek:

buradaki sorulan soruları sizler kendinize göre cevaplayacaksınız. sonra Çerez kullanımı, veri kullanımı ilkesini, koşulları okuyunuz. size uygunsa sorun yok ise hesap aç diyin, profil ekranı karşınıza gelsin.

facebook’a üye olmak isteyenler ücretsiz mi diye soruyorlar; evet facebook ücretsiz ve her zamanda ücretsiz olarak kalacaktır, insanlarda bu şekilde kullanmaya devam edeceklerdir. bu konuda zaten facebook yetkilileride öyle söylüyorlar.

diğer bir konumuzda facebook giriş nasıl yapılır?

facebook’a giriş için aynı şekilde facebook sitesine giriyoruz yukarıda e-posta veya telefon diyor buraya kayıt olurken verdiğiniz bilginiz ve şifre girin diyor burayada şifrenizi yazıcaksınız, giriş yap dediginizde profilinize bağlanabilirsiniz. oturumumu sürekli açık tut seçenegini aktif ederseniz oturumunuz her zaman açık olur çerezleri silmediğiniz sürece.

Facebook’a kaydol” üzerine 3 düşünce

Bir cevap yazın