Etiket arşivi: Mobil

Google Play İndir

Facebook Duvarinda Paylas Twitterda Paylas

Google Play YükleAndroid için mağaza uygulaması Google Play’i cep telefonlarınızda kullanabilirsiniz. samsung, nokia gibi cep telefonu markalarında google play’i kurarak bir çok android uygulamasına erişebilir ve mobil cihazınızda sevdiğiniz uygulamaları kullanmaya başlayabilirsiniz. bazı uygulamaları ücretsiz olarak indirebilir bazılarının ise fiyatını ödeyerek yükleyebiliyorsunuz. zaten Google Play mağazasında tüm uygulamalar malesef ücretsiz değil. kitaplar, müzikler, oyunlar ve daha pek çok şey bu mağazada sizi bekliyor. sizde alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz şimdi.

Sizinde bir akıllı telefonunuz var ise google play uygulamasını rahatlıkla cep telefonunuza yükleyebilirsiniz. Windows Phone, iPhone, Nokia X, Android ve Blackberry cep telefonlarında kullanılabiliniyor. cep telefonu için google play uygulamasını aşağıdan indirebilirsiniz:

uygulamanın bazı özellikleri cihaza göre değişmektedir.

S10 , Note 9 , S9 , Note 8 , S7 , S7 Edge , A9 , A8 , Plus , M20 , C9 , Pro , Note 5 , A6 , Note 4 , J8 , J7 , C7 , S6 , A8 , C8 , J6 , A7 , J4 için de kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google Play İndir