Comodo Dragon

Comodo Dragon YükleComodo Dragon, chromium alt yapısı ile kullanıcılara eşsiz bir web tarayıcı ile tanışmasını saglıyor. Ücretsiz olarak comodo dragon kullanarak facebook, instagram gibi mecralara giriş yapabilirsiniz. 98.2 mb dosya boyutu ve kurulum hemen gerçekleşiyor pc üzerinde. Daha sonra ise windows bilgisayarınızda tarayıcıyı çalıştırarak web’de daha güvenli, seri bir şekilde gezintiler yapabilirsiniz. Bu harika tarayıcı comodo güvenlik firmasının bir ürünüdür. En azından keşfetmeye deger diye düşünüyoruz comodo dragon’u.

Yazılım türkçe dilinde degil malesef ingilizce dilinde ve indirdikten sonra programı kurdugunuz zaman ingilizce olarak kullanabileceksiniz tüm özelliklerini. Ama bu çok sorun oluşturmaz. Zaten piyasadaki pek çok programın dili ingilizce oldugu için ayarlarda hemen hemens standart bir halde. O yüzden kullanım yönündende problem yaşayacagınızı düşünmüyoruz.

Eger comodo dragon indirmek istiyorsanız şimdi aşagıdaki indirme linkine basarak tarayıcıyının son ve güncel, güvenli sürümünü hemen indirin.

Comodo Dragon İndir

Bir cevap yazın