Android için tango indir

Android için tango 3.3.71425

TangoTango sesli ve görüntülü görüşme uygulaması olmakla beraber fotoğraf ve dosya gönderebilir yada alabilirsiniz arkadaşlarınızdan. ayrıca arkadaşlarınız ile tango’da oyun oynayabilirsiniz. Cep telefonları için ücretsiz bir uygulama olan tango çapraz platformlar arasında haberleşmeyi sağlayan güvenli bir sosyal uygulamadır. Tango ile yeni insanlarla tanışabilirsiniz, onları ekleyebilir hatta mesaj gönderebilirsiniz. 3G, 4G ve Wi-Fi bağlantınız olması gerekmektedir tango’yu aktif bir şekilde kullanabilmek için.

Tango’ya giriş yapmak için şifre yada üyelik gerekmez. Cep telefonunuza uygulamayı yükledikten sonra kullanmaya başlayabiliyorsunuz. uygulamada eğlenceli animasyonlar, ifadeler ve daha fazlası bulunuyor sohbetinizi daha eğlenceli bir hale dönüştürmek için. Tüm bu özelliklerden faydalanmak için tangoyu cep telefonunuza yükleyin, sizde keşfedin.

tangoindir

Dosya boyutu: 24 MB

S10 , Note 9 , S9 , Note 8 , S7 , S7 Edge , A9 , A8 , Plus , M20 , C9 , Pro , Note 5 , A6 , Note 4 , J8 , J7 , C7 , S6 , A8 , C8 , J6 , A7 , J4 için tango.

Android için indir

Android için tango indir” üzerine 2 düşünce

 1. YASAR BOKURT

  Merhaba
  Sevgili
  Facebook ekibi sayfama bir virüs girmiş yükleme yapamıyorum

  Twitter sayfamıda tam yükleme yapamıyorum

  Facebook sayfama andriod kulanımını indiremiyorum
  Yardım istiyorum
  Facebook sayfamdaki virüsu çıkartmak istiyorum
  Teşekürler

Bir cevap yazın