Android için retrica indir

Android için retrica 2.2

RetricaRetrica da profesyonelce tasarlanmış filtreler bulunmaktadır. Bu filtreleri fotoğraflarınıza uygulayıp, daha güzel bir hale getirebilirsiniz görünümünü. Mobil cihazlar için çok uygun bir uygulamadır ve ücretsizdir. Resimlerine ister retrica logosunu basın istersen logosuz olarak efekt verdiğiniz resimi kaydedin. Daha sonra sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz veya cep telefonunuzda bulunan diğer sohbet uygulamaları üzerinden arkadaşlarınızada yollayabilirsiniz fotoğrafınızı.

Retrica bizce cep telefonları için olan en güzel fotoğraflara efekt verme uygulamalarından biridir ve basit bir kullanımı vardır. Arayüzü çok sade olduğu için fotoğraflarınızı düzenlerken kesinlikle zorlanmazsınız.  Ücretsiz sürümünde 55 tane efekt bulunuyor ve bunların hepsini dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. İster resimi çekmeden önce kamerada ayarlama yapabilirsiniz yada resimi çektikten sonra efekt verebilirsiniz.

Ekran görüntüsü:

retricaindir

Dosya Boyutu: 12 MB
Geliştirici: Bootstlab
Lisans tipi: Ücretsiz

S10 , Note 9 , S9 , Note 8 , S7 , S7 Edge , A9 , A8 , Plus , M20 , C9 , Pro , Note 5 , A6 , Note 4 , J8 , J7 , C7 , S6 , A8 , C8 , J6 , A7 , J4 için retrica.

android için indir

Android için retrica indir” üzerine 3 düşünce

Bir cevap yazın