Adobe flash player indir

Adobe flash player yükleAdobe flash player küçük boyutlu ve web tarayıcılarında kullanılan bir eklenti olarak web’deki flash ile hazırlanmış olan içerikleri görüntülemenizi sağlamaktadır. flash player ücretsiz olarak yüklenebilir ve windows işletim sisteminlerin tümünde çalışır. sadece windows’da değil, flash player cep telefonlarında, tabletlerde ve diğer mobil cihazlardada kullanılmaktadır. eklentinin dili Türkçe’dir ve kurulum esnasında herhangi bir zorluk yaşamazsınız. zaten bir kaç dakika sürmektedir adobe flash player’ın kurulumu bilgisayara veya diğer platformlara.

oyunlar, animasyonlar, hd videolar ve daha fazlasını sadece adobe flash player desteği ile görüntüleyebilirsiniz problemsiz bir şekilde. flash player’a ihtiyacınız var ise şimdi buradan indirebilirsiniz. ayrıca eğer bilgisayarınızda antivirus programı yok isede adobe flash player indirirken yanında McAfee Security Scan Plus yazılımınıda yükleyebilirsiniz ücretsiz olarak.

adobe flash player Hakkında

Boyut : 1 MB / Dil : Türkçe / Geliştiricisi :  Adobe Inc /  İşletim Sistemleri : Windows 8/7/XP/Vista / Sürüm 15.0.0.239

adobe flash player’i yükleyin

Adobe flash player indir” üzerine 4 düşünce

Bir cevap yazın